sex offers, sex privates, escort for everybody

Anjelik (41)
Bratislava V., Petržalka, Dvory 4
online availability confirmed 2 weeks ago (05.05.2019 - 10:20)
Anal sex, Kissing, Oral sex, S/M soft, Piss, Foot fetish, Massage relax, Massage profi, Dominant approach, Spanking, Striptease, Anal sex for men, Autoeroticism, Masturbation, Klinické vyšetrenie, prostate massage,
ALSO BEYOND BORDERS
breast 5
height 163cm
weight 59kg
figure normal
disposition private only
also for more days possible
I communicate
my availability DAILY 11-01 FRI-SAT DENNE
available todayCall me! to make an appointment...
the address of this profil is: www.CALLME.sk/0948413877

( Bola som na viacerých školeniach pre masérov, aby som Vám mohla ponúknuť nielen väčšiu rozkoš, ale i viac terapeutických možností ako odstrániť Vaše prípadné "boliestky" )
Volaj aspoň 1h. vopred. ( aby som sa stihla pripraviť! )Keď si na návšteve nikdy nepozerám striktne na hodinky! Počet vrcholov-neobmedzený.
Všetky podrobné info na mojej osobnej stránke-WWW.EROTICKA-MASAZ.SK ( PRE MOBILY- EROTICKA-MASAZ. SK)- rozpis a ceny sú v jednotlivých "blogoch".
Ak ste niekto fotograf so skúsenosťami a profi výbavou, máte chuť mi spraviť nové foto-ľahko erotické, niektoré p. m. aj s dátumom fotenia ozvite sa AK AKCEPTUJETE ODMENU BARTROM (zverejnené foto sú 11 - 12/2018)
Každú návštevu a program je možné prispôsobiť Vášmu želaniu-potrebujem vedieť odhadovanú dĺžku masáže. PRVOPLÁNOVO NEPONÚKAM SEX-ale HO NEVYLUČUJEM-pri masáži môže nastať taká situácia, že program zmeníme ak preskočí neodolateľná iskra a ja tomu neodolám- Na mieste je možná zmena avšak bez ochrany NIE JE MOŽNÉ NIČ! Muž, pri ktorom sú predpoklady, že iskra preskočí, nemusí byť mladý krásavec. Omnoho dôležitejšie je správanie sa voči mne a pozornosť, ktorú mi prípadne prejaví...
Najlepšia profi masérka v Bratislave Vás privedie magickými dotykmi rúk a celého tele do maximálnej rozkoše.
Kompletný podrobný opis úplne všetkého -ako to u mňa chodí, čo obsahuje ktorá masáž, čo je "dovolené" odpovede na všetky Vaše otázky som rozpísala na vlastnej stránke WWW.EROTICKA-MASAZ.SK- v jednotlivých "BLOGOCH"Nerobia mi problém Tvoje nežné dotyky ani rôzne formy ukončenia, ak sa chceš vzdať hlbokého orgazmu.
Moje masáže nie sú bezduchým hladkaním! Vnímavými empatickými dotykmi Ťa viem priviesť až do hlbokého celotelového orgazmu ak ťa nepresvedčím dotykmi čo je lepšie ako sex(styk)-potom ho budeš mať v cene masáže. Je lepšie pre Teba byť pasívnym. Neodporúčam samotný styk ( zbytočne sa ochudobníš o pocity kedy si Ty prijímateľom energie čím sa postupne stupňuje vzrušenie až k neopakovateľnému orgazmu) ale ak Ti nebudú moje dotyky a masáž robiť tak dobre ako 99% mužom, zmeníme to na to, čo ti dobre robiť bude... aj prípadne na Sex samozrejme len chránený-máš to potom ako kompenzáciu v cene masáže. ROZHODNUTIE je na Tebe-alebo to necháme "ako príde", čo povieš?

NECHAJ NA MŇA A UŽÍVAJ SI AKO KRÁĽ!
Ak si labužník a chceš zažiť NAOZAJSTNÚ ROZKOŠ A RELAX, určite si prídeš na svoje. Lili
Rezerve AJ PÁR HODÍN ČI DNÍ vopred. Objednaj sa TELEFONICKY NIE CLEAR - NIE SMS!
Všetky úkony, ktoré spadajú pod pojem "sex" robím zásadne LEN S OCHRANOU a na základe kréda "ako
sa to vyvinie" - NIE PRVOPLÁNOVO. Na ráno sa radšej objednaj deň vopred.
Som certifikovaná masérka ale aj distingvovaná žena, ktorá nie je z kameňa. V prvom rade myslím na Tvoju pohodu, veľa krát sa pri krásnom a vzrušujúcom mužskom tele musím veľmi premáhať aby všetko ostalo tak, ako sme sa vopred dohodli...
Distingvovaní Gentlemani na úrovni, sú vítaní, bez vekového obmedzenia. Nájdu u mňa RELAX BEZ
ČASOVÉHO STRESU a VŠETKO TO, ČO BY SI RADI DOPRIALI NA spríjemnenie VZÁCNYCH CHVÍĽ
SVOJHO VOĽNÉHO ČASU s neskutočným vyvrcholením a prekvapením na záver.

ŠTUDOVALA SOM rôzne druhy masáží ( od samotných základov- klasickej masáže s certifikátom MŠ SR), reflexnej, akupresúrnej, masáže tzv. terapeutické masáže) až po Tantra a nuru masáže nielen na Slovensku ale i v Čechách a 2017 - 18 som nakukla do Thajskej školy Mám viac než dostatok praxe a certifikátov na to, aby som vedela, čo mám s príjemným mužským telom robiť, aby mu bola dopriata ROZKOŠ. VŠETKY MOJE Programy masáží SÚ EROTICKY-až SEXUÁLNE LADENÉ s burácajúcim HAPPY-ENDOM podľa výberu doplnené o terapeutickú masáž, reflexnú masáž chodidiel s perličkovým kúpeľom. pribudl TRIGGER POINT MASSAGE-TERAPEUTICKA MASAZ NA ODSTRANENIE BOLESTI A MASAZ LAVOVYMI KAMENAMI ( NA KAMENE CAKAM-SU OBJEDNANE)
špeci otázky: cicolinalilu@gmail. com.
Odporúčam: 1/ 90min. program Mix masáží- z každého rožka-troška... = erotická masáž, nuru masáž -celým telom, prsiami rukami, trochu tantra + silné vyvrcholenie + tzv. klasická ( thajská, body point massage, dám Ťa po fyzickej stránke dohromady koľko za ten čas stihnem)... pár minút hore-dole.
s ľubovoľným vyvrcholením = minút 120€ ( Happy end-ako chceš -alebo to nechaj na mňa )
2/Royal massage - 2 hodiny - 160 EPánsky anál, strap-on, masáž prostaty, Deeptrhroat- je v cene masáže od 90min. Free intimity relax- prispôsobím sa tvojmu želaniu: od 1h - 90€
Samostatná Nuru masáž( body to body)- 1h - 100€
Voľný program - 1hod 80€
POZRI EROTICKA-MASAZ. SK!

Všetky programy sú na mojej stránke, Vzhľadom na to, že len minulý týždeň som sa vrátila zo školení pre masérov ( zo zahraničia) aby som mohla poskytnúť nielen viac rozkoše, ale i vhodnú terapeutickú masáž pre Vaše celkivé uvoľnenie a pocit pohody niektoré pomôcky mi prídu neskôr a budem pracovať pozvoľne.
Som pri Euronics-TPD, bus: 95, 84, ELEKTRICKA 1+3 ZáSTAVKA farského

0948 413 877   +421948413877
0948 413 877   +421948413877

MY SUGGESTION HOW TO START OUR COMMUNICATION:
 say that you are "PILOT" or Hi, I found your ad at CALL ME.sk 
AND EVERYTHING IS CLEAR TO ME NOW!


erotická masáž tantrická masáž senzuálna masáž nuru body to body sex masáž v Bratislave
 
SEX◊RADAR.sk smart
sex erotická smart mobilná aplikácia appka apka
smart vyhľadávanie v tvojom okolí a na cestách
 v aute